Suggestions for your search:

  • Please enter a search term.

  Our most recent searches:


  Zakup, sprzedaż i handel używanymi maszynami i rozwijarkami

  Wyszukaj, znajdź, kup lub sprzedaj swoją używaną maszynę. Korzystaj przy tym z naszego doświadczenia jako producenta w technologii formowania.

  Oprócz dużego wyboru całkowicie odnowionych pras i rozwijarek firma Schuler oferuje również produkty niszowe w dziedzinie stali elektrycznej, opakowań i formowania masywnego, bezpośrednio od producenta. Jeśli znalazłeś swoją używaną maszynę lub szukasz nabywcy dla swojego parku maszynowego, nasi doświadczeni eksperci na całym świecie doradzą Ci w sprawie indywidualnego projektu.

  Zaletą używanego urządzenia firmy Schuler są nie tylko niższe koszty inwestycyjne, lecz również szybka dostępność. Pozwala nam to szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe. Nasz magazyn używanych maszyn, z którym współpracujemy wspólnie z naszą spółką zależną Vögtle Pressen , oferuje ponad 400 mechanicznych i hydraulicznych maszyn, różnych typów pras. Zacznij teraz swoje wyszukiwanie (tylko w jęz.angielskim)

  Wyszukaj teraz w magazynie
  (tylko w języku angielskim)

  Działalność handlowa

  Ekonomiczną alternatywą dla nowego zakupu może być zakup używanej maszyny , a handel używanymi maszynami jest kwestią zaufania. Zaufaj firmie Schuler i otrzymaj nie tylko najwyższą jakość, lecz także ogólnoświatowa sieć serwisową, jak też ogromną liczbę używanych pras, taśmociągów, systemów i komponentów automatyki.

  Zakup używanego w firmie Schuler oznacza:

  • Zorientowane na potrzeby doradztwo przy zakupie
  • Demontaż i ponowny montaż istniejących urządzeń
  • W tym modernizację w razie potrzeby
  • Ekspertyzę producenta, oryginalne części zamienne i rysunki
  • Kompletną obsługę logistyczną z krótkimi czasami dostawy
  • Opiekę i wsparcie wykraczające poza zakup

  Potrzebujesz miejsca w swoim zakładzie pras na nowe technologie i chciałbyś sprzedać swoją używaną maszynę? Wówczas firma Schuler jest właściwym adresem. Przedstawiamy ofertę i kupujemy urządzenie, niezależnie od producenta i na własny rachunek. Dbamy przy tym o wszystkie szczegóły.

  Sprzedaż używanego w firmie Schuler oznacza:

  • Ocenę rezydualnej wartości używanych maszyn
  • Określenie kosztów demontażu
  • Obsługę logistyczną oraz
  • Przejęcie magazynowania w istniejącym magazynie firmie Schuler

  Podczas gdy dalej możesz produkować na istniejącym urządzeniu, my aranżujemy odpowiedniego nabywcę. Schuler występuje przy tym jako makler i obsługuje dla Ciebie całą transakcję. W rezultacie nie tracisz żadnej częściowej produkcji, nadal zarabiasz i dotrzymujesz terminów u klientów.

  Obsługa klienta przez firmę Schuler oznacza:

  • Ocenę i określenie uczciwych cen rynkowych
  • Opracowanie exposé
  • Wyszukanie odpowiedniego nabywcy (pośrednictwo)
  • Marketing i dystrybucję używanego urządzenia z dotychczasowej lokalizacji
  • Obsługę sprzedaży jako bezproblemowy pakiet

  W ciągu zaledwie czterech tygodni eksperci serwisowi firmy Schuler zainstalowali linię po przybyciu na miejsce w Pithampur. Na przedmieściach miasta Indore, które znajduje się około 500 kilometrów na północny zachód od Bombaju i jest również znane jako „Detroit Indii”, nasz klient produkuje ciężkie pojazdy użytkowe. Linia pras Schuler zapewnia obecnie nie tylko silne wsparcie w produkcji części konstrukcyjnych i części karoserii, ale także dba o prawdziwą jakość i skok wydajności - pomimo zaawansowanego wieku 30 lat.

  Używana linia pras składa się z jednej prasy 800-tonowej (przód) i czterech pras 600-tonowych (tył)

  W przypadku linii pras doszło do tego, że mogła ona zostać dostarczona w najkrótszym czasie: Od zamówienia do uruchomienia trwało to tylko kilka miesięcy. Linia składa się z pięciu kolejno ustawionych pojedynczych pras, które wcześniej były zlokalizowane u dwóch niemieckich producentów samochodów; cztery z nich dysponują siłą pracowania 630 ton, w przypadku prasy głowicowej jest to 800 ton.


  Pod dachem grupy Schuler
  Logo Vögtle Pressen - Member of the SCHULER GROUP

  Vögtle Pressen, jako spółka zależna w 100% od Schuler Group GmbH, dysponuje rozbudowanym składem maszyn różnych marek. Wspólnie łączymy zalety niezależnego od producenta dealera z know-how aktywnego na całym świecie producenta.

  Więcej na temat Vögtle Pressen

  Historia sukcesu

  W jaki sposób firma Schondelmaier zwiększyła swoje możliwości i dzięki szybkiej dostępności używanej prasy kuźniczej była w stanie wygrać dodatkowe zamówienie (wideo w języku angielskim).

  Kontakt