Návrhy na vaše vyhľadávanie:

  • adajte hľadaný výraz

  Naše posledné vyhľadávania:


  Nákup, predaj a obchod s použitými strojmi a pásovými zariadeniami

  Vyhľadajte, nájdite, kúpte alebo predajte svoj použitý stroj. A profitujte pritom vďaka nášmu znaleckému posudku výrobcu v oblasti tvárniacej techniky.

  Okrem veľkého výberu kompletne skontrolovaných a opravených lisov a pásových zariadení ponúka spoločnosť Schuler aj špecializované produkty z oblastí elektrotechnických plechov, balenia a masívneho tvárnenia, a to priamo od výrobcu. Ak ste našli svoj použitý stroj alebo hľadáte kupca pre svoj strojový park, naši skúsení odborníci na celom svete vám poradia s vaším individuálnym projektom. 

  Výhoda použitého zariadenia spoločnosti Schuler spočíva okrem nižších investičných nákladov v rýchlej dostupnosti. Tým sa dá v krátkom čase reagovať na meniace sa podmienky na trhu. Náš sklad tovaru zameraný na použité stroje, ktorý prevádzkujeme spoločne s našou dcérskou spoločnosťou Vögtle Pressen, vám poskytuje viac ako 400 mechanických a hydraulických strojov rôznych typov lisov. Začnite svoje vyhľadávanie teraz (len v anglickom jazyku).

  Teraz vyhľadať v sklade tovaru (iba v angličtine)

  Výrobný sortiment

  Ekonomickou alternatívou k nákupu nového stroja môže byť nákup použitého stroja, pričom obchod s použitými strojmi je vecou dôvery. Obráťte sa s dôverou na spoločnosť Schuler a získajte nielen najvyššiu kvalitu, ale aj celosvetovú sieť servisu, ako aj obrovskú zásobu použitých lisov, pásových zariadení, automatizačných systémov a komponentov.

  Nákup použitého zariadenia v spoločnosti Schuler znamená:

  • poradenstvo pri nákupe podľa potrieb
  • demontáž a opätovná montáž vašich existujúcich zariadení
  • v prípade potreby vrátane modernizácie
  • znalecký posudok výrobcu, originálne náhradné diely a výkresy
  • kompletná logistická realizácia s krátkymi dodacími lehotami
  • starostlivosť a podpora nad rámec nákupu

  Potrebujete miesto vo svojej lisovni pre nové technológie a chcete predať svoj použitý stroj? Potom ste v prípade spoločnosti Schuler na tom správnom mieste. Urobíme vám ponuku a kúpime vaše zariadenie, nezávisle od výrobcu a na vlastné náklady. Pritom sa postaráme o všetky detaily.

  Predaj použitého zariadenia spoločnosti Schuler znamená:

  • stanovenie zostatkovej hodnoty vašich použitých strojov
  • zistenie nákladov na demontáž
  • realizácia logistiky a
  • prevzatie uskladnenia do existujúceho skladu tovaru spoločnosti Schuler

  Zatiaľ čo vy môžete naďalej vyrábať na svojom existujúcom zariadení, my vám sprostredkujeme vhodného kupca. Spoločnosť Schuler pritom vystupuje ako maklér a vybaví za vás celý predaj. V dôsledku toho nedôjde k strate výroby dielov, budete naďalej zarábať peniaze a dodržíte sľúbené termíny u svojich zákazníkov.

  Sprostredkovanie zákazníka prostredníctvom spoločnosti Schuler znamená:

  • ocenenie a zistenie trhových cien
  • vypracovanie správy
  • vyhľadanie vhodného kupca (činnosť makléra)
  • marketing a distribúcia vašich použitých zariadenia priamo z danej lokality
  • realizácia predaja vo forme kompletného bezstarostného balíčka

  Len za štyri týždne servisní odborníci spoločnosti Schuler nainštalovali linku po svojom príchode priamo na mieste v Pithampure. Na predmestí mesta Indore, ktoré leží cca 500 kilometrov severozápadne od mesta Mumbai a ktoré sa označuje aj ako „Detroit Indie“, vyrába náš zákazník ťažké úžitkové vozidlá. Lisovacia linka spoločnosti Schuler teraz poskytuje nielen účinnú podporu pri výrobe konštrukčných dielov a dielov vonkajšieho plášťa, ale zabezpečuje aj skutočnú kvalitu a skoky v produktivite – napriek svojmu pokročilému veku 30 rokov.

  Použitá lisovacia linka sa skladá z lisu 800 ton (vpredu) a štyroch lisov 600 ton (vzadu).

  Pri lisovacej linke prispelo aj to, že ju bolo možné dodať v rámci veľmi krátkeho času: od objednávky až do uvedenia do prevádzky to trvalo len niekoľko mesiacov. Linka sa skladá z piatich jednotlivých lisov umiestnených za sebou, ktoré sa predtým nachádzali na miestach dvoch nemeckých výrobcov automobilov; štyri z nich disponujú lisovacou silou 630 ton, v prípade hlavného lisu ide o 800 ton.


  Pod strechou skupiny Schuler Group
  Logo Vögtle Pressen - Member of the SCHULER GROUP

  Vögtle Pressen má ako 100 % dcérska spoločnosť Schuler Group GmbH rozsiahly sklad strojov najrôznejších výrobcov. Spoločne tak spájame výhody predajcu nezávislého od výrobcu s know-how výrobcu pôsobiaceho na celom svete.

  Viac o spoločnosti Vögtle Pressen

  Príbeh úspechu

  Ako mohla firma Schondelmaier zvýšiť svoje kapacity a vďaka rýchlej dostupnosti použitého kovacieho lisu prijať dodatočnú zákazku (video v anglickom jazyku).

  Kontakt