Návrhy na vaše vyhľadávanie:

  • adajte hľadaný výraz

  Naše posledné vyhľadávania:


  Okolo nás
  Schuler Slovakia Services
  Schuler Slovakia Services, s.r.o. je pobočka jedného z najlepších výrobcov lisov. Technológie Schuler sú kľúčom ku kvalitnej výrobe a úspechu. Radi Vám poskytneme tie najlepšie možné riešenia pre Vaše stroje a profesionálny servis.
  Technická podpora
  Dostupná cez pracovné dni od 8.00 do 16.00.
  +421 (42) 2 86 13 41

  Najdôležitejšie udalosti služby

  So servisom Schuler service si môžete byť istí, že Vaše linky sú vždy vo špičkovej prevádzkovej forme. Prevezmeme všetky potrebné údržbárske úlohy, ktoré sú naprogramované podľa fixného časového plánu.
  Je výkon Vašeho zariadenia v niečom nedostačujúci? Naši servisní technici pracujúci v úzkej spolupráci s Vami môžu vyvinúť modernizačné riešenia, ktoré budú prispôsobené Vašim výrobným požiadavkam a poskytnú Vám požadovanú zlepšenú výkonnosť pre Vaše linky.
  V prípade, že vaše zariadenie potrebuje opravu, ponúka Schuler rýchlu a cielenú pomoc. My zistíme ktoré náhradné diely sú potrebné a zaistíme rýchlu odpoveď.
  Vždy sa vynoria otázky, najmä počas spustenia výroby. Na začiatku poskytnú naši servisní technici Vašim zamestnancom taký stupeň vedomostí, ktorý je potrebný pre optimálnu prevádzku linky.

  Priemyselné riešenia

  Aerospace
  Railway
  Automotive
  Appliances
  Drives & Generators
  Minting
  Tier 1-3
  Dosiahnite nové výšky so spoločnosťou Schuler.
  Ľahké a robustné komponenty vyrobené z najnovších vysoko výkonných materiálov na zariadeniach Schuler sú už dávno v leteckom priemysle udomácnené. V lietadlách, raketách alebo satelitoch, v aplikáciách ako presné turbínové lopatky alebo veľké diely trupov lietadiel.
  Na správnej trati.
  Či sú to železničné kolesá, konce koľajníc, výhybky alebo podvozkové skrutkové spoje pre rýchlovlaky, spoločnosť Schuler poskytuje komplexné technické know-how v technológii tvárnenia, aby všetko fungovalo hladko.
  Budúcnosť so spoločnosťou Schuler.
  Svet sa stáva čoraz mobilnejším. So spoločnosťou Schuler môžete dostať riešenia budúcnosti na cesty. Ako globálny líder v technológii tvárnenia dodávame systémy, nástroje, výrobné know-how a služby pre celý automobilový priemysel.
  Štýlové tvary pre kuchyňu, kúpeľňu a obývačku.
  Či už sú to radiátory, tepelné výmenníky, sprchové vane alebo umývadlá vyrobené z nehrdzavejúcej ocele: v odvetví domácich spotrebičov sa dizajn a rozmanitosť stávajú čoraz dôležitejšími. Lisy a automatizačné systémy od spoločnosti Schuler vám poskytnú potrebnú flexibilitu a efektívnosť. Vďaka plechovým dielom s vysokou kvalitou – z hľadiska tvaru aj funkcie – tak môžete získavať zákazníkov.
  Lepšia budúcnosť s novou energiou.
  Automobil budúcnosti budú poháňať elektrické motory, ktorých rotorové a statorové plechy budú vyrobené na zariadeniach Schuler. Naši zákazníci profitujú z dlhej životnosti foriem, znížených nákladov na kus a trvalo vysokej kvality produktov.
  Skúsenosti, ktoré sa oplatia.
  Spoločnosť Schuler podporuje technológiu razenia mincí inovatívnym vývojom a množstvom patentov. Efektívnosť našich zariadení sa neustále zlepšuje vďaka nášmu praktickému výskumu a vývoju zameraného na zákazníka.
  Pustite sa do budúcnosti s najmodernejšou technológiou.
  Schuler je popredný svetový výrobca systémov na tvárnenie plechov. Či už ide o riešenia automatizovaných mechanických alebo hydraulických systémov – naše zariadenia vám umožňujú vyrábať širokú škálu dielov flexibilne a efektívne a s najlepšou kvalitou.